2021 yılı saç trendleri arasında natürel bej renkleri ve sıcak karameller yer alıyor. Yüzümüze yakışan facelight modeli de olmazsa olmazlar listesine giriyor. 2021 yaz sezonunda saçlarda bol bol ışıltı göreceğiz. Peki evinizde profesyonel bir kitle saçınıza biraz ışıltı katmaya ne dersiniz?
Neva Kozmetik’in Nevablond Balayage Seti ile birkaç dakikada saç renginize özel kişiselleştirilmiş doğal tonlar elde edebilirsiniz. Nevablond Balayage Seti’nde açıcı toz, oksidasyon kremi, Bonding Plex tonlayıcı bakım kremi, uzman balyaj fırçası, karıştırma kabı, eldiven ve kullanım kılavuzu yer alıyor. Nevablond Balayage Seti ile evinizin konforunda kuaför profesyonelliğinde bir sonuç elde etmeniz mümkün.
Uzman balyaj fırçası ile yumuşak renk geçişli doğal görünümlü balyajlar elde edebilirsiniz. Bonding Plex Tonlayıcı Bakım Kremi, uygulama sonrasında açılmış saçı nötralize ederek soğuk sarılar elde etmenizi sağlıyor. Saçlarınıza bakım yaparak daha sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı oluyor.
Balyaj etkisini istediğiniz yoğunluğa göre saçınıza uygulayarak yaratabilirsiniz. Nevablond Balayage Seti, kumral, açık kahve veya kahve ile koyu kahve saç renkleri için öneriliyor.