Bizimle ilgili kısa bir hikaye…

Neva Kozmetik

Türkiye’nin ilk yerli saç boyasını üreten firma olmanın haklı gururunu taşıyan Neva Kozmetik , 1991 yılında, Teoman Okay tarafından, ”önce kalite” ilkesi temel alınarak kurulmuştur. Kurumsallaşmanın temel ilkelerini aile şirketi değerleri ve 29 yılı aşan tecrübe ile harmanlayan, Türkiye pazarında önemli bir paya sahip Neva Kozmetik, bugün geldiği noktada her biri alanında uzman, genç ve dinamik kadrosu ile 5 kıtada 42 ülkeye geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren, dünya ölçeğinde bilinir bir marka haline gelmiştir.

Bizimle ilgili kısa bir hikaye…

Neva Kozmetik

Türkiye’nin ilk yerli saç boyasını üreten firma olmanın haklı gururunu taşıyan Neva Kozmetik , 1991 yılında, Teoman Okay tarafından , ”önce kalite” ilkesi temel alınarak kurulmuştur. Kurumsallaşmanın temel ilkelerini aile şirketi değerleri ve 29 yılı aşan tecrübe ile harmanlayan, Türkiye pazarında önemli bir paya sahip Neva Kozmetik, bugün geldiği noktada her biri alanında uzman, genç ve dinamik kadrosu ile 5 kıtada 42 ülkeye geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren, dünya ölçeğinde bilinir bir marka haline gelmiştir.

Köklü ve öncü

Köklü geçmişiyle kullanıcılarına birçok ilki yaşattı.

Müşteri Odaklı

Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ürettiği ürünlerle müşteri dostu bir marka.

Kaliteli

Ürün ve hizmetlerinde kaliteyi ve sürekliliği misyon ediniyor.

Değerlerimiz

Güvenilirlik
Kaliteden ödün vermemek
Sürekli gelişim

Koşulsuz müşteri memnuniyeti
Çalışlarımıza duyduğumuz saygı
Çevreye duyduğumuz saygı

Vizyonumuz

 Yerel ve global düzeyde en çok güvenilen, erişilebilen ve tercih edilen marka haline gelip daha geniş kitlelere ulaşmak.

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile yüksek kalite standartlarını baz alarak ürettiğimiz ürünlerimizi, en uygun şartlarda tüketici ile buluşturmak.

Kalite Politikamız

  • Müşteri memnuniyetini çalışanların yönetim sistemine katılımı ile yürütmek
  • İş sağlığı ve güvenliğine birinci derecede önem vermek.
  • Kadınların iş yaşamına eşit ve etkin katılımını sağlamak

“Neva Kozmetik’te çalışanların yüzde 46’sını kadınlar oluşturuyor.”

  • İş sağlığı ve güvenliğine birinci derecede önem vermek.
  • Kadınların iş yaşamına eşit ve etkin katılımını sağlamak
  • Yasal şartlarda üretilen ürünlerde kalite standardını sağlamak
  • *Ürün kalitesinin arttırılmasını sağlayacak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak

Sertifikalarımız

Vegan Sertifikası

Vegan Sertifikası

ISO 14001:2015

Sertifikası

ISO 22716:2013 Sertifikası

ISO 14001:2015 Sertifikası

ISO 9001:2013 Sertifikası

Üretim & Ar-Ge

Neva Kozmetik olarak kalite yolculuğumuz Çerkezköy’deki 25 bin metrekare üretim ve 4 bin 500 metrekare lojistik depolama alanına sahip tesisimizde başlıyor. Tüm ürünlerimiz üst düzey kalite ve hijyen koşullarında, full otomatik üretim hatlarında ISO 9001, ISO 14001 ve GMP kalite standartlarına uygun üretiliyor.

AR-GE çalışmalarımız, modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış, bin metrekareyi bulan laboratuvarımızda her biri alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yürütülüyor. Üretimde kullandığımız tüm hammaddeler; mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel açıdan zararlı bileşen içermeyen, uluslararası yüksek hijyen standartlarına uygun olarak seçiliyor.

Ürünlerimizi son teknoloji kalite kontrol ekipmanları ile test ediyor, yüzde 100 kalite güvencesi ile tüketiciye sunuyoruz.