Neva Blog2021-11-27T12:09:04+03:00

POPÜLER YAZILAR

HARİKA ÖNERİLER

Yeni saç sitilinle bomba gibi hissetmeye hazır mısın? O zaman doğru yerdesin!

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

İşte görür görmez kalbini fethedecek saç rengi trendleri…

Küllü Sarı

Bazı kadınlar, özellikle erkekler tarafından çok sevilen sarı saç renklerine yapay durduğunu düşünüp uzak durabiliyor. Eğer senin de sarı saç kullanmak konusunda ön yargıların varsa, küllü sarı tonları ile çok dinamik, enerjik ve genç bir görünüme sahip olabilirsin.

Tarçın Bakır

Renkli saç arayışında olanların ilk tercihlerinden biri olan bu efsane rengi denemeye ne dersin? Özellikle sonbahar aylarının mükemmel bir yansıması olarak sıkça tercih edilen tarçın bakır, 2022 saç renkleri arasında da boy göstermeye devam ediyor.

Siyah

Siyah, siyah ve siyah… Asaletin temsili bu eşsiz renk, saçlarla buluştuğunda da aynı etkileyiciliğine devam ediyor. Her zaman sezonun moda rengi olmasa da trend renklerden biri olduğunda zirveyi başka renge bırakmıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güzelliğinin ışıltısını bir ayna gibi yansıtan saçların, Neva trendleriyle yepyeni bir enerji kazanacak.

FARM TO TABLE

Aliquam erat volutpat. Ut quis ligula a magna blandit finibus. Suspendisse maximus lacus non nunc lacinia lobortis.

Yerli Saç Boyası Kullanmanın Değerini Keşfetmek: Güzellik, Sorumluluk ve Milli Gurur

Merhabalar değerli okuyucularım! Bugün sizlerle saçlarımızın vazgeçilmez süsü olan saç boyaları hakkında bazı harika ve ilgi çekici bilgileri paylaşacağım. Odak noktamız "Yerli saç boyaları" ve "Türk malı saç boyaları" olacak. Hazırsanız, bu renk dolu serüvene birlikte adım atalım! Neva Kozmetik: Yüzde Yüz Yerli Bir Başarı Öyküsü 1991'de Teoman Oka ... Devamını oku>

Go to Top